پرش لینک ها
پلاگین برتر Revit

7 پلاگین برتر Revit که هر کاربر Revit باید داشته باشد

رِویت، یکی از نرم‌افزارهای محبوب برای طراحی و مستندسازی ساختمان است که در صنعت معماری استفاده می‌شود. با این حال، معماران گاهاً نیاز به انجام وظایفی دارند که خارج از قابلیت‌های Revit هستند. در اینجا پلاگین‌ها مهم می‌شوند. پلاگین برتر Revit زیر هستند که هر کاربر باید داشته باشد :

  1. پلاگین Enscape

 این پلاگین قابلیت رندرینگ زمان واقعی و قابلیت واقعیت مجازی را فراهم می‌کند، به معماران امکان می‌دهد طرح‌های خود را با جزئیات استثنایی به نمایش بگذارند. با Enscape، معماران می‌توانند در ساختمان‌های خود قدم بردارند و درک بهتری از آن‌ها در زندگی واقعی داشته باشند، که این به تصمیم‌گیری‌های طراحی دقیق‌تر کمک می‌کند.

پلاگین برتر Revit enscape

  1. پلاگین Dynamo

این پلاگین وظایف تکراری در Revit را به صورت خودکار انجام می‌دهد و به معماران کمک می‌کند تا با ایجاد اسکریپت‌های سفارشی، هندسه پیچیده، مدیریت داده و سایر عملکردها را خودکار کنند.

Dynamo

  1. پلاگین BIMcollab

 این پلاگین فرآیند ارتباطی و پیگیری مسائل در طول فرآیند طراحی را ساده می‌کند. به معماران اجازه می‌دهد با اعضای تیم و صاحبان سهام با به اشتراک گذاشتن و پیگیری مسائل در محل مرکزی همکاری کنند.

BIMcollab پلاگین برتر Revit

 

  1. پلاگین Ideate Software

این پلاگین شامل ابزارهایی برای مدیریت مدل، کنترل کیفیت و تحلیل داده است. این ابزار به معماران کمک می کند تا مدل های رویتی را برای یافتن خطاها و ناهماهنگی ها بررسی کنند و این کار به آنها کمک می کند تا زمان را صرفه جویی کنند و دقت را افزایش دهند.

پلاگین برتر Revit Ideate Software

  1. پلاگین Revizto

این پلاگین با امکانات مشاهده، نشانه گذاری و حل مسائل در یک محیط سه بعدی، فرآیند هماهنگی را ساده می کند و به معماران اجازه می دهد تا با همکارانشان به صورت همزمان همکاری کرده و ارتباطات را بهبود دهند و خطاها را کاهش دهند.

پلاگین برتر Revit Revizto

  1. پلاگین Pyrevit

این پلاگین قابلیت اتوماسیون وظایف تکراری در رویت با استفاده از اسکریپت‌های پایتون را به کاربران می‌دهد. این پلاگین قابلیت‌های مختلفی از جمله انتخاب و فیلترینگ المان‌ها، ویرایش دسته‌ای، و ایجاد نوارابزار سفارشی را فراهم می‌کند.

پلاگین برتر Revit Pyrevit

  1. پلاگین Diroots

این پلاگین شامل چندین ابزار برای مدیریت عناصر، مواد و نمایش‌ها در Revit است. دای روتز به معماران این امکان را می‌دهد تا به سرعت نمای ۳ بعدی ایجاد کنند، خانواده‌ها را مدیریت کنند و پارامترها را دسته‌ای ویرایش کنند.

پلاگین برتر Revit Diroots

YADMANGROUP

 

منبع : The BIM Engineers

پیام بگذارید