پرش لینک ها

سیستم تلویزیون تحت شبکه IPTV چیست؟

با گسترش تکنولوژی و توسعه‌ی سیستم‌های دیجیتال و از طریق تلویزیون تحت شبکه، این امکان فراهم شده تا شبکه‌های مبتنی بر IP، محتویات صدا و تصویر را در کنار داده‌هایی همچون ایمیل، صفحات اینترنت و … در اختیار کاربران قرار دهند.

IPTV یک سیستم تحت شبکه، جهت مدیریت و برنامه ریزی آسان محتوا و تصویر به صورت متمرکز است و امکانات بسیار متنوعی چون دسترسی به لیست کانال‌های تلویزیونی ، آرشیو فیلم و موسیقی مجموعه، امور مرتبط با اتصال به اینترنت نظیر رزرو تاکسی، خرید از فروشگاه ها و مراکز، سفارش غذا، مطالعه کتاب‌های الکترونیکی، مشاهده تیتر اخبار خبرنامه ها، اطلاع از وضعیت آب و هوا، دریافت صورت حساب و … را در اختیار مصرف کنندگان متصل به سامانه IPTV قرار می دهد.

مزایای استفاده از سیستم IPTV

کیفیت تصویر بالا: IPTV از فرمت‌های فشرده و کیفیت بالای ویدئویی استفاده می‌کند که باعث می‌شود تصاویر با کیفیت و واضح نمایش داده شوند.
انتخاب ویدئوهای مورد نظر: IPTV به کاربران امکان مشاهده برنامه‌های تلویزیونی و ویدئوهایی که مورد علاقه‌شان هستند، را می‌دهد و به آن‌ها این امکان را می‌دهد که برنامه‌هایی را که نمی‌خواهند دید، از طریق یک لیست کنترل کنند.
دسترسی آسان به محتوای تلویزیونی: با IPTV، کاربران به راحتی می‌توانند به محتوای تلویزیونی دسترسی داشته باشند، بدون اینکه نیاز به داشتن دستگاه تلویزیون باشند.
پشتیبانی از سرویس‌های تعاملی: IPTV به کاربران امکان مشاهده سرویس‌های تعاملی مانند ایمیل، وبگردی و خرید آنلاین را می‌دهد.
قابلیت ضبط برنامه‌های تلویزیونی: IPTV به کاربران این امکان را می‌دهد که برنامه‌های تلویزیونی مورد نظر خود را برای مشاهده در آینده ضبط کنند.
پشتیبانی از چندین دستگاه: با IPTV، کاربران می‌توانند بر روی چندین دستگاه به محتوای تلویزیونی دسترسی داشته باشند، بدون اینکه نیاز به داشتن دستگاه تلویزیون باشند.

سیستم landscape IPTV

وجه تمایز شرکت یادمان انرژی چیست؟

ما در سیستم تلویزیون تحت شبکه IPTV، خدماتی ارائه می‌دهیم که شامل بیش از ۳۰۰۰ کانال تلویزیونی با کیفیت بالا، سرویس کانال‌های پربیننده، امکانات پیشرفته مانند استفاده از گوگل کست و تایم شیفت، دسترسی به محتوای چندرسانه‌ای و سرویس پخش مستقیم و فیلم‌های اینترنتی می‌شود. همچنین، مشترکان ما می‌توانند برنامه‌های تلویزیونی را از طریق دستگاه‌های هوشمند مانند تبلت و گوشی مشاهده کنند و از امکانات اضافی مانند پخش فیلم، موسیقی و بازی‌های رایانه‌ای بهره‌مند شوند.