پرش لینک ها

درباره ما

شرکت یادمان انرژی متخصص در طراحی و پیاده سازی سیستم های جریان ضعیف و مدیریت هوشمند ساختمان، با تکیه بر دانش و توانایی تیم فنی و اجرایی خود طیف وسیعی از خدمات در بخش های ساختمانی و صنعتی را با تمرکز ویژه بر مدیریت انرژی، مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) و سیستم های جریان ضعیف (ELV) ارائه می نماید.

یک پروژه را شروع کنید
درباره ی ما

ما با در نظر گرفتن راهکارهای نوین و خلاقانه و بهره گیری از تجربه و تخصص، اقدام به طراحی مناسب سیستم، مهندسی خرید، کنترل کیفیت، تامین متریال، نصب و اجرا، برنامه نویسی و راه اندازی و همچنین بهره برداری زیر سیستم ها و امکانات ساختمان می نماییم.
همچنین با توجه به نیاز کشور به بهینه سازی مصرف انرژی، اين شركت انجام مميزي انرژي و ارائه راه حل هاي جامع در اين خصوص را در مجموعه خدمات خود قرار داده است.
كادر مهندسي اين شركت متشكل از مهندسين برق كنترل، برق الكترونيك، برق قدرت، مكانيك انرژی ،كامپيوتر سخت افزار و نرم افزار كليه مراحل نقشه كشي، طراحي، تأمین تجهیزات، نصب و پياده سازي پروژه هاي خود را بصورت جامع به انجام مي رساند و در این راه ارزش افزوده بالایی را برای کارفرمایان و بهره برداران نهایی پروژه ها به ارمغان آورده است.

یادمان انرژی

شرکت یادمان انرژی همکار تجاری و نمايندگي شركت هاي بزرگ و معتبر جهان در زمينه هاي سيستم مديريت هوشمند ساختمان، سيستم اعلام حريق، سیستم مدیریت هوشمند پارکینگ، سيستم دوربين هاي مدار بسته و … مي باشد لذا با تكيه بر محصولات مدرن اين شركت ها و با توجه به دانش كافي و به روز اين سيستم ها،ميتواند بهترین راهکارفنی و اقتصادی را به پروژه ها ارائه نموده و ضمن ایجاد منفعت مالی در ساختمان ها و کسب انگیزش در بهره برداران نهایی ، مفید و شایسته واقع گردد.

بیش از یک دهه فعالیت

بیشتر از 40 مهندس متخصص

تکمیل بیش از 100 پروژه