پرش لینک ها

سیستم نظارت تصویری چیست؟

در سال‌های اخیر با ظهور تکنولوژی‌های HD ، Full HD ، افزایش کیفیت تصاویر و همچنین انتقال اطلاعات این سیستم‌ها بر روی شبکه‌ی LAN و مدیریت بر پایه نرم‌افزارهای هوشمند، استفاده از این سیستم‌ها ضروری شده است. ظهور آنالایزرهای رفتاری در مبحث نرم‌افزاری با هوش‌های مصنوعی ،IQجهت تفکیک تصاویر اشتباه‌های کاربر را به حداقل رسانده و وقوع حوادث را مشکل ساخته است.

قبل از نصب دوربین در محوطه و پروژه، باید از کاربری‌ها اطلاعات دقیقی داشت و بنا به این دانسته‌ها، هدف از جانمایی دوربین و نیازهایی که جهت برطرف کردن آنها به دوربین نیاز داریم مشخص می‌شود. در این بین هم‌بندی و یک‌پارچه‌سازی سیستم‌های نظارت تصویری با سیستم‌های حفاظت و امنیت در پروژه‌ها سناریوهای حفاظتی چندلایه را ایجاد نموده است.

سیستم نظارت تصویریCCTV (landscape)

طراحی سیستم‌های نظارت تصویری

طراحی سیستم نظارت تصویری بر اساس دانش فنی و تجربه کارشناسان داخلی و بر پایه استانداردهای جهانی به گونه‌ای صورت می‌گیرد که هیچگونه نقطه کوری وجود نداشته باشد و همچنین انتخاب نوع دوربین‌ها به گونه‌ای است که هر گونه ویژگی آنالیتیک متناسب با فضای مربوطه (امنیتی، حفاظتی و نظارتی) را می‌توان بر روی دوربین‌ها تعریف و پیاده‌سازی کرد.

شماتیک سیستم نظارت تصویری در شکل روبه‌رو نمایش داده شده است. برای آشنایی بیشتر با نحوه طراحی ها و خدمات شرکت یادمان انرژی در بخش سیستم های نظارت تصویری همین حالا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

وجه تمایز شرکت یادمان انرژی چیست؟

شرکت ما ارائه دهنده‌ی خدمات کامل در حوزه‌ی سیستم‌های نظارت تصویری CCTV می‌باشد. از وجوه تمایز ما در این حوزه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱. تیم متخصص: تیم متخصص و با تجربه ما، قادر به طراحی، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های CCTV با توجه به نیاز و ساختار هر مکان خاص می‌باشد.
۲. استفاده از تجهیزات با کیفیت: با استفاده از تجهیزاتی با کیفیت و به روز، سیستم‌های CCTV را برای مشتریانمان بهینه می‌سازیم.
۳. پشتیبانی ۲۴ ساعته: ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان، باعث اطمینان بیشتر مشتریان نسبت به امنیت محیط خود می‌شود.
۴. سیستم‌های هوشمند: با استفاده از سیستم‌های نظارت تصویری با قابلیت های هوشمند، از جمله تشخیص تصاویر توسط الگوریتم‌های هوشمند، قادر به شناسایی و اطلاع‌رسانی در صورت وقوع رخدادهای غیرمعمولی در محیط مورد نظر می‌باشیم.