پرش لینک ها

سیستم تلفن تحت شبکه چیست؟

به منظور کارایی مطلوب طراحی، مرکز ارتباطات تماس و تلفن لازم است در مجاورت مرکز مخابرات صورت پذیرد در غیر این صورت دسترسی به خدمات سرویس های تعمیر و نگهداری و پشتیبانی چالش برانگیز خواهد بود.در صورت طراحی نامناسب، تعمیر و نگهداری و طرح توسعه سیستم با مشکلاتی مواجه خواهد شد.برای جلوگیری از این مشکلات تلفن بر روی بستر شبکه اینترنت VoIP یا شبکه IP استفاده می شود.در حال حاضر تمامی کشورهای توسعه یافته از مزایای این سیستم استفاده می کنند و درحال جایگزین کردن آن با سیستم های قدیمی آنالوگ هستند.

مزایای سیستم تلفن بر بستر شبکه اینترنت IP نسبت به سیستم های انالوگ

1. شبکه VoIP در مقایسه با شبکه های ارتباطاتی حال حاضر ,هزینه تعمیر و نگهداری کمتری دارد.
2. بخاطر استفاده از Switch ها ارتباطات با سرعت بیشتری امکانپذیر خواهد بود.
3. ترکیب صدا و داده ها
4. نیاز به پهنای باند کمتر
5. استفاده از استاندارهای متن باز نظیر :SIP ,H.233 در شبکه های مخابراتی حال حاضر, کنترل تماس و ارتباطات از طریق مرکز مخابرات انجام می شود.در حالی که در مخابرات بر بستر شبکه IP , ارتباط سیستم توسط سیستم نهایی کنترل می شود.به عبات دیگر ما نیازی به اتصال به مرکز مخابرات نداریم.
6. با توجه به اینکه این سیستم قابلیت ارتباط با سیستم های ارتباط با مشتری (CRM) و سیستم برنامه ریزی منابع انسانی (ERP) را دارد , امکان کارایی بهتر آن ها را در پی خواهد داشت.
7. یکپارچه سازی سیستم تلفن بر بستر شبکه اینترنت VoIP برای ارتباط تلفنی با خطوط تلفن شهری
مزایای سیستم VoIP تنها محدود به موارد اشاره شده در بالا نمی باشد, ما می توانیم از فن اوری VoIP برای جلوگیری از هدر رفتن منابع بهره ببریم, مواردی همچون صرفه جویی در زمان و منابع انسانی.

سیستم تلفن تحت شبکه

وجه تمایز شرکت یادمان انرژی چیست؟

ما به عنوان یک شرکت فعال در زمینه فناوری ارتباطات، خدمات متنوعی در حوزه سیستم تلفن تحت شبکه ارائه می‌دهیم. وجه تمایز ما در این حوزه شامل موارد زیر است:
1. ارائه خدماتی با کیفیت بالا و هزینه کمتر: ما با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های VoIP، به کاربران امکان مکالمه با کیفیت بالا و هزینه کمتری را ارائه می‌دهیم.
2. پشتیبانی فنی حرفه‌ای: تیم پشتیبانی فنی ما همیشه آماده ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران می‌باشد. این تیم با تجربه و متخصص، به سرعت به درخواست‌های کاربران پاسخ می‌دهد.
3. امکانات قابل تنظیم: با استفاده از سیستم تلفن تحت شبکه ما، کاربران می‌توانند به راحتی تنظیمات مختلفی مانند ایجاد گروه‌های تماس و ارائه پیام خودکار را انجام دهند.
4. امنیت بالا: با استفاده از سیستم‌های امنیتی پیشرفته، ما امنیت تماس‌های کاربران را به حداکثر می‌رسانیم و در برابر حملات سایبری محافظت می‌کنیم.
5.اتصال سیستم به شبکه‌های دیگر: سیستم تلفن تحت شبکه ما، امکان اتصال به سایر سیستم‌های ارتباطی مانند سیستم‌های کنفرانس و ویدئو کنفرانس را نیز فراهم می‌کند.