پرش لینک ها

مجموعه ی ما

مشاوره، طراحی و نظارت بر اجرای تاسیسات مکانیکی

مشاوره، طراحی و مهندسی تاسیسات مکانیکی شامل طراحی پایه سیستم های سرمایشی و گرمایشی ساختمان، تهیه دفترچه محاسبات بارهای حرارتی و برودتی، ارائه جداول سایزینگ و نقشه های جانمایی تجهیزات، خطوط آب سرد و گرم، فاضلاب و ونت و آب باران، گازرسانی، محاسبات و جانمایی کانال کشی های مربوط به سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم اطفاء حریق ، موتورخانه های مرکزی، ارائه سناریوهای کنترلی مرتبط با تجهیزات مکانیکال ، آنالیز های هیدرونیکی، بالانس سیستم های آبی یا هوایی و بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان با نرم افزار های تخصصی مکانیک و مدیریت انرژی می باشد.

برای دریافت مشاوره اقدام نمایید!

تاسیسات مکانیکی

تیم فنی و مهندسی توانمند شرکت یادمان انرژی با توجه به مقیاس و نوع کاربری پروژه ها(مسکونی، تجاری، اداری و …)، کلیه خدمات مشاوره، طراحی و مهندسی تاسیسات مکانیکی را متناسب با نیازهای بهره برداری آن ها و براساس استانداردهای معتبر بین المللی ارائه نموده و در کلیه مراحل طراحی پایه و تفصیلی در کنار شما خواهد بود.

طراحی پایه

در این مرحله کانسپت های طراحی به همراه مطالعات پایه در قالب گزارش های اولیه هر یک از سیستم ها ارائه خواهد شد. بررسی سیستم های قابل اجرا در پروژه با توجه به طرح معماری ، امکان پذیری و هزینه هریک بررسی خواهد شد و در تهیه نقشه های فاز دوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

 

طراحی تفصیلی

در این مرحله کلیه مدارک تفصیلی پروژه شامل نقشه های کامل دوبعدی و سه بعدی (Revit) تاسیسات مکانیکی به همراه دفترچه های محاسبات مربوط به هر دیسیپلین به صورت فایل الکترونیکی به کارفرما تحویل می گردد.

نظارت بر اجرا

پس از نهایی شدن طراحی ها و انتخاب پیمانکار جهت اجرای زیرسیستم ها، نقشه های شاپ و اجرایی براساس استانداردها و دیتیل های نصب برند، توسط پیمانکار تهیه می گردد و پس از اخذ تاییدیه فرآیند نظارت برا اجرای زیر ساخت، نصبیات و راه اندازی سیستم ها مطابق با چک لیست های اجرایی و مصوب پروژه می بایست به صورت صحیح انجام گیرد.

 

 

 

نظارت بر اجرا

در صورت مغایرت با چک لیست ها، پانچ های موجود توسط دستگاه نظارت به پیمانکار اعلام شده و پس از رفع پانچ لیست، سیستم آماده تحویل به بهره بردار نهایی پروژه می باشد.

تیم نظارت توانمند و مجرب شرکت یادمان انرژی در کلیه مراحل اجرای سیستم ها با بهره گیری از دانش خود و براساس دستورالعمل های نصب، تست و راه اندازی پروژه و رعایت کلیه ضوابط ایمنی کارگاه در کنار شما خواهد بود.

 

همین حالا با ما در ارتباط باشید!!!

ارسال پیام

یا برای مشاوره تماس بگیرید
۰۲۱۴۶۰۲۴۸۷۸

[ld_cf7 id=”4204″ shape=”lqd-contact-form-inputs-underlined” btn_roundness=”lqd-contact-form-button-circle”]